poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Najszybszy makijaż!

Hej!
Dziś chcę Was zapoznać z makijażem, który wykonacie w sekundę, dosłownie! Cała filozofia polega na tym, aby unieść do góry kąciki ust, a następnie.. właściwie to już koniec. 
"Uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety"- to zdanie słyszała już chyba każda przedstawicielka płci pięknej. Czy to prawda? Według mnie kompletna bzdura! To najlepsza ozdoba każdego człowieka, nie tylko kobiety. Wiele osób twierdzi, że pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę w wyglądzie jest uśmiech. A że człowiek to istota prosta, to wszystko, co ładne, atrakcyjne od razu kojarzy sobie z czymś przyjemnym, to i od razu osobę uśmiechniętą kojarzy sobie z kimś przyjacielskim, wesołym, pogodnym, optymistycznym. A gdybyśmy mieli wybrać przyjaciela/partnera znając tylko jego wygląd? Pewnie zaczęlibyśmy przekładać elementy jego wyglądu na cechy charakteru, więc raczej wybór nie padłby na nadąsanego ponuraka. Jaki więc przekaz niesie ze sobą ten krótki post? Każdego poranka zaopatrz się w szeroki uśmiech (oczywiście bez przesady, ósemki możesz zachować dla siebie). Wpłynie to pozytywnie na Twój wygląd, samopoczucie, odbieranie Twojej osoby przez innych, a może nawet udzieli się komuś innemu. To nic nie kosztuje, a dużo przynosi, warto spróbować. 


6 komentarzy:

 1. W 100% się z tobą zgadzam. Szkoda tylko, że w naszym społeczeństwie, gdy uśmiechniemy się do innego, obcego człowieka ten ktoś popatrzy się na nas jakbyśmy byli chorzy psychicznie.
  zapraszam http://nothinghappenswith.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja, uśmiech jest bardzo ważny! Nie możemy się od razu poddawać tylko iść dalej z podniesioną głową :)
  jeśli masz czas, zapraszam do siebie :) http://taraspatrycja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. CUdny blog
  .
  .
  Obs za obs? (Ja już,napisz u mnie)
  Zapraszam do mnie (nowa nazwa bloga)
  Mój Blog - klik!-Zapraszam Nowy Post
  Będzie mi miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest ładnie i naturalnie! ;)
  roxannee-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. obserwacja za obserwacje ? ;) jeśli tak odpisz na moim blogu ;)
  http://versashess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. jak robisz notkę o makijażu to myślę że fajnym motywem było by dodanie zdj (czym) + zdj z bliska żeby zobaczyć efekt ;)
  Tak to reszta super ;)

  OdpowiedzUsuń